Autobusová doprava | Autoškola Púchov - Naďo

 

Autobusová doprava

Chcete cestovať pohodlne a hlavne bezpečne? Autobusová doprava Naďo tour je to, čo hľadáte. Vozíme zájazdy, svadby, výlety,školske výlety, letiskové transféry, akcie už viac než 20 rokov. Hľadáte autobus pre 15-19 alebo až 50 osôb? Naše autobusy sú na to ako stvorené: klimatizácia, toaleta, kávovar, tv, pohodlné sedačky, v ktorých pre Vás aj samotná cesta bude zážitkom. Sme pripravení na všetky vaše akcie a radi Vám pomôžeme, pretože s Naďo tour je cestovanie zážitok. Neváhajte nás kontaktovať ohľadne časovej dostupnosti a cenovej ponuky.

 

Na vnútroštátnu a medzinárodnú autobusovú dopravu nám slúžia zájazdové autobusy, konkrétne:

50 - miestny autobus Bova Magiq Euro 5

50 - miestny autobus Bova Futura Euro 5

50 - miestny autobus SOR

30 - miestny autobus Isuzu

19 - miestny autobus  Mercedes Benz 


náš tím
Kvalifikovaných inštruktorov
Dušan
inštruktor autoškoly
Martin
inštruktor autoškoly
Tomáš
inštruktor autoškoly
Veronika
inštruktorka autoškoly
Juraj
pred 9 mesiacmi
Úspešne absolvovaný vodičský kurz na motorku - celoživotný sen. Všetko prebehlo rýchlo a bez starostí, navyše potešil prístup a záujem inštruktora. Jednoznačne odporúčam.
Dominika
pred 10 mesiacmi
Super prístup inštruktorov, ktorí dokážu naučiť jazdiť úplne všetkých, dokonca aj mňa :) Vždy boli veľmi ústretoví a trpezliví, navyše pohodové jazdy bez stresu a perfektná príprava na skúšky. Vidíme sa na cestách :)
Markus
pred rokom
Chcem sa moc poďakovať Autoškole Naďo za všetko čo ste pre mňa robili počas autoškoly. Bolo to všetko super! Ešte raz Ďakujem moc krát.
Miroslav
pred rokom
V tejto autoškole som robil vodičák skupiny B ako 18 ročný a nedávno vodičák skupiny A ako 47 ročný. Môžem povedať z vlastnej skúsenosti , že za tie roky sa nič nezmenilo. Všetko super , ako vtedy tak aj teraz. Môžem len odporučiť.
Ľubomír
pred 2 rokmi
Ďakujem za perfektný prístup počas trvania celého kurzu a hlavne ďakujem za vodičský preukaz skupín A, E a D.

A. Sládkoviča 631/95
01861 Beluša
Slovensko

0905 222 200

0907 861 164

kontakt@nado.sk

Autoškola s najdlhšou tradíciou v regióne Púchov, od roku 1990. Ponúkame výcvik vodičov všetkých skupín, seriózny, profesionálny a ľudský prístup, kvalitnú praktickú a teoretickú výučbu vedenia motorového vozidla pod dohľadom našich kvalifikovaných a skúsených inštruktorov.

Máme moderný digitálny autotrénažér s možnosťou simulácie rizikových situácií, sledovanie premávky v spätných zrkadlách, vzdelávanie v technicky vybavenej učebni a na vlastnom autocvičisku v súkromnom areáli !

Tiež zabezpečujeme kurzy poskytovania prvej pomoci vo vlastných vyučovacích priestoroch, ktoré sú potrebné pre všetky skupiny vodičských oprávnení, zabezpečenie psychologických vyšetrení pre skupiny C, CE, D, DE.

Mám záujem
Mám záujem
Vodičské kurzy
Doškolovacie kurzy
Kondičné jazdy